top of page

תחומי השרות שלנו - גישור גירושין, גישור משפחתי ועוד

המומחים לגישור

אנחנו, עו"ד דורית עץ-הדר וטובי דנון, מגשרים וותיקים ומומחים בגישור ובגישור גירושין, השרות שתקבלו אצלנו הוא איכותי ומקצועי. אנו בעלי ניסיון רב ורשמנו לזכותנו סיום בהסכמה של סכסוכים רבים בתחומים של גישור גירושין, גישור משפחה וגישור עסקי. אנחנו בוגרי קורס גישור בסיסי, פרקטיקום (התנסות מודרכת) בגישור, קורס גישור גירושין וקורס מתקדם לגישור גירושין בבתי ספר מוכרים לגישור

אצלנו תגיעו במהירות, באווירה טובה ובמחיר הוגן ולא יקר להסכמות ותחתמו, בסופו של הליך הגישור, על ההסכם הטוב ביותר בשבילכם. כאשר זה נדרש, לדוגמה במקרה של גישור גירושין, וגם אם זה לא נדרש אך אתם חפצים בכך, ההסכם שחתמתם עליו יוגש לאישור בית המשפט לצורך קבלת תוקף של פסק דין.

שרותי הגישור שלנו נגישים לכולם - ליחידים, לזוגות מתגרשים, למשפחות, למוסדות ולארגונים עסקיים. אנו מקבלים פניות לגישור בכל שלב של הסכסוך.

 

להלן השירותים שאנחנו נותנים בגישור בסכסוכים משפחתיים:

 • גישור גירושין ולאחר גירושין.

 • גישור בהסכם שלום בית.

 • גישור בהסכמי ממון בין בני זוג.

 • גישור הסכם חיים משותפים.

 • גישור הסכם הורות.

 • גישור בעסקים משפחתיים.

 • תיאום הורי

 • גישור בין דורי.

 • גישור בסכסוכי ירושה.

על הסכמים במשפחה המודרנית - לחצו כאן.

לפירוט נוסף על גישור זוגי - לחצו כאן 

רוצים לדעת איך לבחור מגשר טוב? - לחצו כאן 

על הסכמים במשפחות להט"ב - לחצו כאן

מהו גישור

גישור הוא הליך ליישוב סכסוכים שבו צד שלישי מקצועי וניטראלי (המגשר), מסייע לצדדים הנמצאים במחלוקת לגבש הסכמות במטרה להגיע לפתרון הסכסוך. הגישור כתפיסת עולם וכדרך חיים גורס כי הסכמה עדיפה על עימות. השימוש בכלים ובמיומנויות הגישור מאפשר תקשורת בין-אישית אפקטיבית וטובה יותר, הבנה, כבוד הדדי ושיתוף פעולה.

כאשר יש סכסוך, במקום לפנות מיד לעורך דין ולצאת למלחמה, כדאי ראשית לנסות להגיע להסכמות בדרכי שלום באמצעות גישור. אין צורך להכין ולהגיש כתבי תביעה וכתבי הגנה. הגישור מאפשר לכל אחד להציג את טענותיו במילותיו הוא, ללא ייצוג ע"י עורך דין וללא כל צורך בהצגת ראיות והוכחות. יתרונו הגדול של הגישור הוא היותו הליך וולונטרי וידידותי וככזה הוא מאפשר להגיע לפתרון מוסכם על כולם ומאפשר המשך קיום מערכת יחסים בין הצדדים.  הליך הגישור הרבה יותר מהיר מאשר ניהול הליך של תביעה בבית המשפט, ניתן להגיע להסכמות ולפתור את הסכסוך במספר קטן של פגישות ובטווח זמן של שבועות בודדים. בנוסף, עלויותיו של הליך הגישור נמוכות בהרבה מעלויות ניהול הליכים בבית המשפט. 

גישור גירושין

גישור גירושין הוא הליך שנועד לאפשר לבני זוג להיפרד בצורה יפה מבלי לפתוח במאבק משפטי שהוא גם כואב וגם יקר מאד. במסגרת הליך גישור ניתן ליצור הורות משותפת טובה לאחר הפרידה או הגירושין. זה חשוב מאד להמשך התפתחותם התקינה של הילדים. חשוב שלא תפתחו במלחמה משפטית על גבם של הילדים. חשוב שהילדים יזהו כי הם חשובים לכם הרבה יותר מאשר הסכסוך ביניכם אשר גרם לסיום הזוגיות והנישואין. ילדים אשר הוריהם שומרים על מערכת יחסים טובה בעת הליך הפרידה ולאחר הפרידה:

 • מרגישים בטוחים יותר

 • נהנים מדימוי עצמי גבוה יותר

 • יודעים טוב יותר לפתור בעיות

 • מקבלים דוגמא טובה לחיים

למידע נוסף

גישור משפחה

גישור משפחתי עוסק בדרך כלל בנושאים רגישים בהם יש מחלוקות, בתוך המשפחה,  והגישור יכול לסייע בהם. ניתן להסתייע בגישור משפחתי כאשר מגיעים למצבים רגישים בשל העירוב בין עסקים לבן בני משפחה. כמוכן ניתן להיעזר בגישור משפחה בנושא הסכמי ממון בין בני זוג או בני משפחה, בתחום של מחלוקות במשפחה, מחלוקות בנושא רכוש, בנים ממשיכים, צוואות וירושות, בסכסוכים בין דוריים במשפחה ובכל סכסוך משפחתי אחר. גם כאן היתרונות בהשוואה למאבק משפטי הם הסודיות והדיסקרטיות, הפתרון המהיר והעלויות הסבירות.

 

להלן השירותים שאנחנו נותנים בגישור בסכסוכים משפחתיים:

 • גישור גירושין ולאחר גירושין.

 • גישור בהסכם שלום בית.

 • גישור בהסכמי ממון בין בני זוג.

 • גישור הסכם חיים משותפים.

 • גישור הסכם הורות.

 • גישור בעסקים משפחתיים.

 • תיאום הורי.

 • גישור בין דורי.

 • גישור בסכסוכי ירושה.

על הסכמים במשפחה המודרנית - לחצו כאן.

לפירוט נוסף על גישור זוגי - לחצו כאן  

על הסכמים במשפחות להט"ב - לחצו כאן

תיאום הורי

 • שמירה על מערכת יחסים טובה עם הגרוש/ה.

 • תקשורת טובה יותר ביניכם גם עכשיו כשאתם לא ביחד.

 • הורות זה לכל החיים, הוכח כי הורות טובה ומתואמת לאחר גירושין ופרידה מצמיחה ילדים בריאים ומאושרים.

 • איך אפשר לעשות זאת? ע"י פגישות ייעוץ לזוגות לאחר גירושין.

 

אנו מציעים מספר מפגשים על מנת לעבוד על ההורות שלכם לאחר הפרידה. בפגישות יינתנו כלים לשיפור התקשורת אחד עם השני. הפגישות הן לאחר או תוך כדי הליך פרידה/גירושין. המטרה היא לפתור מחלוקות ולהגיע להסכמות שיאפשרו הורות משותפת מכובדת ומכבדת.

במפגשים נתרגל תקשורת אחרת, שיח מאפשר פתרון, נלמד ששינוי אמיתי מתחיל אצלנו מבפנים ונאפשר לעצמנו לחולל את השינוי באמצעות: קבלת האני והאחר, שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, הקשבה והכלה, משחקי תפקידים, מודעות עצמית ועוד.

למידע נוסף

גישור עסקי

גישור עסקי הוא הליך שמטרתו לגשר בין צדדים במחלוקות וסכסוכים עסקיים. ניתן לגשר בכל סכסוך עסקי, לדוגמא גישור בסכסוכים בין בעלי מניות בחברה, בין שותפים, במקרים של פירוק שותפויות, גישור בסכסוכים בין ספק ללקוח בנושאים כגון יישום הסכמים, אספקה, תשלומים וכו'. גישור עסקים גם עוסק בסכסוכים פנים ארגוניים בין מחלקות, סכסוכים בין מנהל לעובד בין וועד העובדים להנהלה ועוד. היתרון הגדול של גישור בסכסוכים עסקיים הוא הרצון לסיים את המחלוקות במהירות ובדיסקרטיות ולשוב במהירות האפשרית לעבודה תקינה אם ביחד או בנפרד.

 

הנחייה והדרכה

תקשורת בינאישית חיובית היא חשובה לכל אדם. בתוך ארגונים יש לה השפעה מרחיקת לכת על מוטיבציית העובדים והמנהלים, על עבודת הצוות, על קשר טוב עם הלקוחות ולמעשה על תפקוד הארגון כולו.

אנו מציעים לארגונים הרצאה משולבת בסדנה אשר תתרום לשיפור יכולות התקשורת הבינאישית של עובדי הארגון.

כמוכן ניתן להזמין  את ההרצאה  "מסכסוך מנהל לסכסוך מנוהל" (ללא הסדנה) לקהלים מגוונים.

הרצאה: מסכסוך מנהל לסכסוך מנוהל (כשעה וחצי)

פעמים רבות כשאנו חווים קונפליקטים וחילוקי דעות בינאישיים או עסקיים אנו פונים כברירת מחדל לגורם חיצוני, עורך דין או יועץ משפטי, שיסייע לנו לפתור את הבעיה. הפתרון המשפטי שעורכי הדין מציעים מסתיים במקרים רבים במאבק מיותר בבית המשפט אשר אינו תורם להמשך מערכת יחסים תקינה או לפעילות עסקית תקינה.

בהרצאה, המלווה בהפעלות וסרטונים משעשעים, אנו סוקרים את מעגל הסכסוך והגורמים לו ואת הדרכים האפשריות לפתרון סכסוכים עם דגש על ההליך הגישורי אשר באמצעותו ניתן ליישב ביעילות סכסוכים שונים וגם סכסוכים פנים ארגוניים וחיצוניים. בנוסף אנו  משתפים בכלים מתוך ארגז הכלים של המגשר המאפשרים, לכל אדם באשר הוא, להבין מעט טוב יותר את הזולת.

מטרת ההרצאה היא לחשוף את המשתתפים לכלים אשר יקלו עליהם להפוך כל סכסוך מסכסוך מנהל לסכסוך מנוהל.

סדנה: איך להבין טוב יותר את מי שמולי (כשעתיים וחצי)

סדנה זו מועברת  בהמשך להרצאה הנ"ל. אנו מלמדים מהי הקשבה ומתרגלים הקשבה פעילה. המשתתפים יתרגלו בקבוצות קטנות תוך שימוש בסימולציות מעולם התוכן של הארגון. דגש מושם על הקשבה פעילה וממוקדת, על תקשורת חיובית ועל זיהוי הצרכים של האדם שממול.

מטרת הסדנא היא  להבין ולהפנים שהקשבה איכותית היא המפתח לשיפור השיח והתקשורת בארגון. על ידי כך נסייע ביצירת מערכות יחסים המבוססות על אמון, כנות, כבוד, קבלה ושיתוף פעולה.

הסדנא תתרום לשיפור האווירה בארגון, למתן שירות איכותי וטוב יותר, לשיפור איכות הדיונים וקבלת ההחלטות, לשיפור עבודת הצוות ולשיפור המוטיבציה של העובדים.

אימון אישי ליישוב סכסוכים (מספר פגישות בנות שעתיים)

פעמים רבות קורה שצד אחד לסכסוך אינו מעוניין להיות אקטיבי בפתרון הסכסוך, זה יכול להתבטא בסירוב להידברות ותקשורת כלשהי וגם בסירוב להגיע למפגשי גישור. 

אימון אישי ליישוב סכסוך הוא הליך שבו משתתף צד אחד לסכסוך, זה יכול להיות אדם אחד או מספר אנשים שהם צד אחד לסכסוך. הוא נועד לאפשר למתאמן לנסות לנהל את הסכסוך ולפתור אותו בכוחות עצמו.

במסגרת האימון תבוצע סקירה של הסכסוך על כל ההיבטים שלו ותבוצע ביחד הערכה של הסכסוך. יבוצע ניתוח כיצד כל אחד המעורב בסכסוך פועל ומתמודד אתו. כמוכן יבוצע זיהוי ואיתור הצרכים של המתאמן ותתבצע הערכה לגבי הצרכים של הצד השני. בסופו של ההליך תגובש אסטרטגיה לניהול ופתרון הסכסוך.

האימון מבוסס על הכרת ארגז הכלים של המגשר, הוא נותן למתאמן כלים ומקנה לו את המיומנות לנהל את הסכסוך. בנוסף, ניתנים כלים מעשיים להתמודדות נכונה ויעילה עם הצד השני כולל כלים להתמודדות עם התנגדויות.

 

מתי כדאי לפנות לאימון אישי ליישוב סכסוכים?

 • כאשר מרגישים חוסר בטחון וההרגשה היא שנדרשת עזרה של מישהו חיצוני.

 • כאשר אחד הצדדים לסכסוך מסרב להגיע להליך גישור. 

 • כאשר מרגישים קושי בהידברות עם הצד השני ויש חשש לגשת אליו. 

 • כאשר יש חשש מעימות או כל חשש אחר אשר עלול ליצור קושי בתקשורת עם הצד השני.  

 • כאשר לאדם המעורב בסכסוך יש פחד לגשת לאדם האחר והוא אינו בטוח כיצד להתחיל בשיחה אתו.

bottom of page