top of page

 גישור גירושין ומשפחה מקצועי ידידותי ויעיל, תוצאות מוכחות

D&A גישורים הוא משרד גישור הנותן שרות לזוגות שהזוגיות שלהם במשבר, לזוגות העומדים בפני פרידה או גירושין  או נמצאים כבר באמצע הליך גירושין ומעוניינים להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט. אנחנו מגשרים מקצועיים מומחים ביישוב סכסוכי גירושין וסכסוכים שונים במשפחה ובתיאום הורי. אנחנו מנוסים ובעלי וותק רב עם הצלחות מוכחות, מעל ל- 95% מהזוגות הגיעו בגישור אצלנו להסכם גירושין בהסכמה אשר אושר ע"י בית המשפט. בנוסף, אנחנו מגשרים בסוגיות ובמחלוקות המתעוררות במשפחה. בגישור אצלנו,  אנו מטפלים בין השאר גם בנושאים  כגון  הסכם ממון, הסכם זוגיות, הסכם שלום בית, הסכם הורות, מחלוקות בנושא רכוש בעסקים משפחתיים, בנים ממשיכים במושבים, צוואות וירושות ועוד.

מטרתנו היא לקדם את הגישור בישראל הן כחלופה להתדיינות משפטית ובעיקר כתפיסת עולם ודרך חיים. אנו מציעים שרות מקצועי ומעולה וחווית גישור מיוחדת כנקודת זינוק להשגת הסכמות הדדיות.

אנחנו, עו"ד דורית עץ-הדר וטובי דנון, מגשרים מקצועיים, עם ניסיון של שנים רבות בגישור בכלל ובגישור גירושין בפרט ועוסקים כיום רק בגישור. רשמנו לזכותנו סיום בהסכמה של סכסוכים רבים ביניהם סכסוכי גירושין, סכסוכי משפחה וסכסוכים עסקיים. אנו בוגרי קורסי גישור כולל פרקטיקום וגישור גירושין ומשפחה. אנחנו עוסקים בגישור ויישוב סכסוכים בתחומים רבים כולל בתיקים אשר הופנו אלינו לגישור מבית המשפט.

חשוב לציין כי אנחנו כפופים בעבודתנו לקוד האתי החדשני והמתקדם של לשכת המגשרים בישראל. הקוד האתי מכיל את הסטנדרטים להתנהגות הולמת החלה על מגשרים ומפרט את נורמות ההתנהגות האתיות החלות על המגשרים בניהול ההליך - לצפייה בקוד האתי.

הכל תחת קורת גג אחת:

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל קונפליקט או בעיה בזוגיות אשר אתם נתקלים בה. אנחנו נשמח לשוחח אתכם, לייעץ לכם ולשמש לכם אוזן קשבת. נשמח לייעץ לכם כיצד להתמודד עם בעיות או מחלוקות ביניכם וכל זאת ללא כל התחייבות מצדכם.

אם תחליטו להמשיך איתנו ולהשתתף בגישור, נשמח לסייע לכם ליישב את המחלוקות ביניכם או לפתור את הסכסוך שבו אתם מעורבים ולהגיע להסכמות ולהסכם הטוב ביותר בשבילכם.

בנוסף, במהלך הליך הגישור עולות לעתים סוגיות המצריכות שימוש ביועצים כגון: פסיכולוג ילדים, מטפל זוגי/משפחתי, אקטואר, רו"ח, עו"ד או אחרים. אנחנו משתפים פעולה עם צוות רב תחומי של יועצים מקצועיים ומנוסים. במידה ויתברר שיש צורך בכך, תוכלו להיעזר בצוות היועצים שלנו או לפנות לכל יועץ אחר שיהיה מוסכם על שניכם.

השרותים שאנחנו נותנים:

להלן השירותים שאנחנו נותנים בגישור בסכסוכים משפחתיים:

  • גישור לאחר גירושין.

  • גישור בהסכם שלום בית.

  • גישור בהסכמי ממון בין בני זוג.

  • גישור הסכם חיים משותפים.

  • גישור הסכם הורות.

  • גישור בעסקים משפחתיים.

  • גישור בין דורי.

  • גישור בסכסוכי ירושה.

תפיסת העולם שלנו:

תפיסת עולמנו היא אהבת האדם ורצון לסייע לכל אחד ואחת. החזון שלנו הוא הטמעת תרבות הגישור והטמעת תקשורת בונה ומקרבת בדרכים מגוונות בחברה הישראלית. אנו מבקשים לעודד ולטפח תרבות המעודדת הידברות, שיתוף פעולה, כבוד הדדי, סבלנות וסובלנות.

זקוקים למגשר? זקוקים לייעוץ? פנו אלינו ונשמח לשתף פעולה.

דורית עץ הדר

עו"ד דורית עץ-הדר

עו"ד ומגשרת ותיקה ומנוסה בתחום גירושין ומשפחה, מתאמת הורית, חברה בוועדת יישוב סכסוכים בלשכת עוה"ד, וברשימת מגשרי גירושין של בית המשפט, בעלת ידע מקצועי רב בתחומי המשפט והגישור, יצירתית במציאת פתרונות וסיום עשרות גישורים בתחומי המשפחה/ גירושין, מאמינה מאד ביחס אישי, הקשבה, ובגישור כדרך הנכונה לפתרון סכסוכים.

טובי דנון

טובי דנון

מגשר וותיק ומנוסה בתחום גירושין, משפחה ועסקים, מתאם הורי, סגן יו"ר ארגון מגשרי ישראליועץ ומנטור אישי ועסקי. בעל ניסיון רב ומוכח ביישוב סכסוכים באמצעות גישור. תפיסת עולמי – אהבת האדם. אני אוהב אנשים ואוהב לעזור. אני לומד ומלמד כבר שנים רבות מודעות עצמית ודוגל בסבלנות, סובלנות ושיתוף פעולה, לכן בחרתי לעסוק בגישור. בעבר מהנדס ומנהל בכיר, כיום עוסק רק בגישור

bottom of page